Konkurs historyczno-plastyczny

Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie i Muzeum Historyczne w Legionowie ogłaszają konkurs historyczno-plastyczny dla uczniów i mieszkańców powiatu legionowskiego towarzyszący obchodom 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości!

Zapraszamy uczniów i mieszkańców powiatu legionowskiego do zaprojektowania i wykonania plakatu upamiętniającego 100. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Każdy z uczestników może przygotować tylko jedną pracę w formacie A3 lub większym, wykonaną dowolną techniką – grafika (grafika komputerowa), rysunek, malarstwo, kolaż itp.

Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych:

I kategoria – uczniowie klas 1-5 szkół podstawowych

II kategoria – uczniowie klas 6-8 szkół podstawowych

III kategoria – uczniowie klas 3 gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych

IV kategoria – mieszkańcy powiatu legionowskiego

Termin nadsyłania prac: 26.10.2018 r.

WYNIKI KONKURSU:

Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 11 listopada (niedziela) br. w Muzeum Historycznym w Legionowie (pawilon wystawowy), ul. Mickiewicza 23, godzina 12.

Serdecznie zapraszamy!