Promocja książki pt. „Powstanie Warszawskie na terenie I Rejonu Legionowo”

W niedzielę 28 lipca 2019 r. w pawilonie wystawowym Muzeum Historycznego w Legionowie odbyła się promocja książki Rafała Degiela pt. „Powstanie Warszawskie na terenie I Rejonu Legionowo”, wydanej w ramach 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Spotkanie zgromadziło bardzo liczną publiczność zainteresowaną tym tematem, w tym również grono lokalnych kombatantów oraz członków Towarzystwa Przyjaciół Legionowa. Autor przygotował na tę okazję specjalną prezentację, w której przedstawił najciekawsze wątki swoich badań historycznych. Potem odbyła się dyskusja oraz rozmowy w kuluarach, którym towarzyszyło podpisywanie książek.

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia związane z obchodami rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego na naszym terenie.