Publikacje muzealne na XXVIII Targach Książki Historycznej

W dniach 28 listopada – 1 grudnia 2019 r. na Zamku Królewskim w Warszawie (w Arkadach Kubickiego) odbyły się XXVIII Targi Książki Historycznej.

Na targach w ramach X Salonu Książki Muzealnego – na stoiku Stowarzyszenia Muzealników Polskich – można było znaleźć publikacje naszego Muzeum, które zostały również przedstawione w specjalnie wydanym katalogu publikacji muzealnych.

Poza tym na stanowisku Wydawnictwa Ajaks można było kupić biografie: kapitana Burzyńskiego oraz pułkownika Sielewicza (postaci związanych z Legionowem), których promocja odbyła się w tym roku w naszym Muzeum.

Wszystkich zainteresowanych naszymi publikacjami zapraszamy do kiosku w pawilonie Muzeum Historycznego w Legionowie (przy ul. Mickiewicza 23).