XI edycja „Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach”

Muzeum Historyczne w Legionowie i Stowarzyszenie Zespół Ochrony Pamięci Armii Krajowej „Brzozów” w Legionowie serdecznie zapraszają uczniów szkół wraz z opiekunami  i osoby dorosłe z powiatu legionowskiego oraz byłego I Rejonu „Marianowo-Brzozów do udziału w XI edycji Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach, odbywającego się pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo, Starosty Legionowskiego i Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.

Zachęcamy do zapoznania się z dołączonym regulaminem konkursu, który znajduję się poniżej oraz w zakładce EDUKACJA – KONKURSY. Zgłoszenia udziału  przyjmowane są przez Muzeum Historyczne w Legionowie, tel. 22 774 21 66 lub e-mail: katarzyna.ziulkowska@muzeum.legionowo.pl

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w tegorocznej edycji konkursu.

REGULAMIN XI konkursu AK 2019-2020RD-1 TEN-1
załaczniki do regulaminu1