Dzień w Muzeum w ramach Dni Osób z Niepełnosprawnościami

W czwartek 2 czerwca 2022 r. odbył się „Dzień w Muzeum Historycznym w Legionowie” w ramach XI Dni Osób z Niepełnosprawnościami Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego. Ponieważ w tym roku obchodzimy 70-lecie nadania praw miejskich Legionowu, uczestnicy zwiedzali z przewodnikiem wystawę „Dzieje Legionowa 1877-1990” oraz wykonywali swoje własne kartki pocztowe w ramach warsztatów plastycznych „Pocztówka z Legionowa”.

Tego dnia odwiedziły nas dwie grupy: z Warsztatu Terapii Zajęciowej św. Rity oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej przy OPS w Legionowie.

W czwartek 9 czerwca 2022 r. odbył się kolejny „Dzień w Muzeum Historycznym w Legionowie” w ramach XI Dni Osób z Niepełnosprawnościami Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego. Uczestnicy, tym razem z Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych, zwiedzali z przewodnikiem wystawę „Dzieje Legionowa 1877-1990” oraz wykonywali swoje własne kartki pocztowe w ramach warsztatów plastycznych „Pocztówka z Legionowa”.
Bardzo dziękujemy za wizytę i zapraszamy serdecznie przez cały rok!