IX edycja międzymuzealnej gry „Raz, dwa, trzy, Warszawiakiem jesteś ty!”

Już po raz dziewiąty Muzeum Historyczne w Legionowie pragnie zaprosić wszystkie rodziny z dziećmi na wakacyjną przygodę, która potrwa od 22 czerwca do 8 września 2019 r. Jeśli chcecie zostać tropicielami tajemnic i dowiedzieć się, kto straszy na zamku w Czersku, co to jest kenotron, kto mieszkał w Ermitażu, kim była Sue Ryder, do czego służyła koreańska lektyka „gama”, co to jest Chryzokola, co przywiozła Wanda Rutkiewicz z wyprawy na Mount Everest, lub odpowiedzieć na pytanie: „Czy Warszawa jest kobietą?” – koniecznie weźcie udział w fantastycznej zabawie. Aby rozpocząć przygodę, wystarczy wejść na stronę www.razdwatrzywarszawiak.pl, zarejestrować się i za darmo pobrać przygotowane materiały. Na wszystkich graczy czekają nowe wyzwania i ciekawe miejsca, a dla wytrwałych przewidziane są nagrody!
Organizatorem gry jest Muzeum Powstania Warszawskiego.
Serdecznie zapraszamy!