Posumowanie i podziękowanie za wspólne „Ferie z Muzeum”

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych „Ferii z Muzeum”, zatytułowanych „Od pałacu do blokowiska”.

W czasie zimowego odpoczynku opublikowaliśmy sześć odsłon tematycznych dla najmłodszych sympatyków, z zadaniami i filmami przybliżającymi historię naszego miasta.

Zwycięzcami poszczególnych zadań byli: Helena, Natalia, Karolina, Janina, Kamila i Aleksandra.

A dodatkowa nagroda za aktywność została przyznana Adamowi.

Rodziców poinformowaliśmy mailowo, jak odebrać nagrody, wśród których znalazły się publikacje muzealne i rodzinne gry planszowe o tematyce historycznej.

Cieszymy się, że nasze zadania konkursowe cieszyły się Waszym zainteresowaniem (miały łącznie 232 odsłon i 50 uczestników).

W podziękowaniu za wytrwałość i waleczność zapraszamy najbardziej aktywne rodziny na specjalne zwiedzanie z oprowadzaniem, w dogodnym dla siebie terminie (poinformujemy mailowo, jak się umówić).

Mamy nadzieję, że się dobrze bawiliście i spotkamy się jeszcze w naszym muzeum.

Zadania konkursowe i towarzyszące im filmy będą wciąż dostępne pod linkiem:

link do zadań