Spotkanie autorskie z Wojciechem Koronkiewiczem / зустріч з Войцехом Коронкевичем

Muzeum Historyczne w Legionowie oraz Dyskusyjny Klub Książki „Ścieżki” zapraszają na spotkanie z Wojciechem Koronkiewiczem – autorem książki „Z Matką Boską na rowerze. Podróż do cudownych obrazów, ikon i świętych źródeł Podlasia” w piątek 10 czerwca o godz. 19.00 w pawilonie wystawowym Muzeum Historycznego w Legionowie przy ul. A. Mickiewicza 23.
Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „CzytaMY HISTORIĘ”, z okazji 10. urodzin DKK „Ścieżki”.

Patronem medialnym wydarzenia jest Polskie Radio RDC.

Історичний музей у Легіоново та Дискусійний клуб «Стежки» сердечно запрошує вас на зустріч з Войцехом Коронкевичем автором книги «З Богородицею на велосипеді. Подорож до чудових картин, ікон та святих джерел Полісся» у п’ятницю, 10 червня 2022 року о 19.00 у виставковому павільйоні Історичного музею в Легіоново за адресою вул. А. Міцкевича 23.

Зустріч відбудеться в рамках циклу «Ми читаємо ІСТОРІЮ» з нагоди 10-річчя ДКК «Стежини».

Медіа-патроном заходу є Польське Радіо РДС.