Etap półfinałowy XI edycji „Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach”

Organizatorzy Konkursu Wiedzy o Polskim  Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach serdecznie zapraszają osoby zakwalifikowane wraz z Opiekunami do etapu półfinałowego konkursu, który odbędzie się 4 lutego 2020 r. w pawilonie Muzeum Historycznego w Legionowie przy ul. A. Mickiewicza 23, w następujących godzinach:

godz. 9.00 – szkoły podstawowe i godz. 10.30 – szkoły ponadpodstawowe.

Lista uczestników, którzy zakwalifikowali się do półfinału Konkursu dostępna poniżej:

Lista uczestników zakwalifikowanych do etapu półfinałowego – UCZNIOWIE 2020

 

Muzeum Historyczne w Legionowie i Stowarzyszenie Zespół Ochrony Pamięci Armii Krajowej „Brzozów” w Legionowie serdecznie zapraszają uczniów szkół wraz z opiekunami  i osoby dorosłe z powiatu legionowskiego oraz byłego I Rejonu „Marianowo-Brzozów do udziału w XI edycji Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach, odbywającego się pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo, Starosty Legionowskiego i Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.

Zachęcamy do zapoznania się z dołączonym regulaminem konkursu, który znajduję się poniżej oraz w zakładce EDUKACJA – KONKURSY. Zgłoszenia udziału  przyjmowane są przez Muzeum Historyczne w Legionowie, tel. 22 774 21 66 lub e-mail: katarzyna.ziulkowska@muzeum.legionowo.pl

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w tegorocznej edycji konkursu.

REGULAMIN XI konkursu AK 2019-2020RD-1 TEN-1
załaczniki do regulaminu1
Mapa nr 1
Mapa nr 2