„Zabawa z zabytkami” z Muzeum Historycznym w Legionowie

Zapraszamy do wzięcia udziału w muzealnej „zabawie z zabytkami”. O co chodzi? Wybraliśmy dla Was kilka eksponatów z naszych wystaw stałych: „Dzieje Legionowa 1877-1990” oraz „W krainie lodu i książek – rzecz o Alinie i Czesławie Centkiewiczach”. W myśl zasady #zostańwdomu, przygotujcie rekwizyty z tego co uda się znaleźć pod ręką i odtwórzcie wybrane zdjęcie. Do obejrzenia oryginalnych zdjęć oraz całych wystaw zapraszamy po zakończeniu kwarantanny i ponownym otwarciu muzeum dla zwiedzających. Odtworzone zdjęcia można wstawiać na nasz profil Facebook lub wysłać na adres mailowy zapisy@muzeum.legionowo.pl. Udanej zabawy!

Pierwsza zaproponowana aranżacja zdjęcia poniżej, wraz z wybranymi dla Was fotografiami.