XII edycja „Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach”

Szanowni Państwo,

Organizatorzy XII Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach pragną poinformować, że w związku z epidemią covid -19 ulega zmianie regulamin konkursu. Konkurs w kategorii uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych przeprowadzony zostanie w dwóch etapach – podstawowym i finałowym, z pominięciem etapu półfinałowego.

W kategorii dla dorosłych konkurs zostanie przeprowadzony jednoetapowo w dniu 13 czerwca 2021 r. o godz. 11.00, w pawilonie Muzeum Historycznego w Legionowie przy ul. A. Mickiewicza 23.

Uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy wzięli udział w etapie podstawowym konkursu i zakwalifikowali się do następnego etapu, zapraszamy wraz z opiekunami 8 czerwca 2021 r. do sali widowiskowej ratusza Urzędu Miasta Legionowo (ul. Marsz. J. Piłsudskiego 41), na godz. 10.00. (Prosimy o punktualne przybycie, gdyż czas na sali zarezerwowany jest na określone godziny).

Prosimy o zabranie ze sobą własnych długopisów (z niebieskim lub czarnym wkładem). Ze względu na brak pulpitów przy krzesłach w sali widowiskowej konieczne będzie posiadanie sztywnej podkładki pod pracę konkursową – organizator zapewnia takie podkładki, ale jeśli ktoś woli mieć swoją, prosimy o zabranie jej ze sobą.

Podczas konkursu należy pamiętać o przestrzeganiu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego: na salę wpuszczone zostaną tylko osoby w maseczkach zakrywających usta i nos, dłonie muszą być zdezynfekowane lub w jednorazowych rękawiczkach, należy pamiętać o zachowywaniu dystansu 1,5 m od siebie nawzajem.

Do zobaczenia

Organizatorzy